Nieuwbouw in Berkel en Rodenrijs

De verkoop start op 22 mei 2025

Gouden Singel – Fase 5A & 5B

In deze fase komen 71 woningen waaronder 1 villa, 18 twee-onder-een-kapwoningen, 21 drie-onder-een-kapwoningen en 31 eengezinswoningen. Hier woon je prachtig in een waterrijke omgeving met voorzieningen op steenworp afstand. De in ere gehouden historische polderstructuren zorgen voor karakter en een prachtige ruimtelijke kwaliteit in dit deelgebied. Je woont hier fantastisch in verschillende woonsferen: langs de gouden oevers, in de dorpse straatjes én dicht bij de groene wandelroute. Het is een unieke combinatie van dorpse charme en weelderig groen, met een rijke variatie aan woningen.

De dorpse charme wordt perfect gecombineerd met rijke architectuur en de vele aanwezigheid van groen en water. De woningen bevinden zich in charmante straatjes omringd door groen, wat zorgt voor een ontspannen sfeer. Kortom, wonen in de Gouden Singel betekent wonen met een vleugje goud!

Toewijzingscriteria
Ben je opzoek naar een woning in de schitterende Gouden Singel fase 5A & 5B? Dan is het goed om te weten welke criteria een rol spelen bij de toewijzing van deze woningen. Lees meer over de verschillende toewijzingscriteria en hoe je je kansen vergroot om jouw droomwoning te bemachtigen in onze blog.
1. Ingeschreven bij eerdere fasen en geen toewijzing
2. Aanwezigheid bij het start verkoop evenement

Toewijzingscriteria Fase 5A & 5B

Interesse? Maak dan een persoonlijk Gouden Buurten account aan en blijf op de hoogte van het laatste nieuws. Meld je hier aan. Voor vragen, neem contact op met onze makelaars Andy en Anouk via 010-511 24 49 of 06-54 66 21 48, of mail naar info@goudenbuurten.nl.